www.shpirti.albanianforum.net


Join the forum, it's quick and easy

www.shpirti.albanianforum.net
www.shpirti.albanianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
February 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Calendar Calendar


A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Anxhela Sun Sep 12, 2010 10:27 pm

mendimi im eshte PO
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty mire e ke o anxhela ashtu mendoj dhe une:P

Mesazh  WrL Tue Sep 14, 2010 6:52 am

Anxhela shkruajti:mendimi im eshte PO

WrL

Numri i postimeve : 1
Join date : 14/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  KRISTINA Tue Sep 14, 2010 7:24 am

mendimi im eshte se asnjeri smund ti kete te gjitha asnje seshte perfekt dhe se ne kerkojme gjene perfekte pa qene perfekt asnje seshte perfekt dhe nje femer si ka te gjitha Razz
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  MeTeoR Tue Sep 14, 2010 10:44 am

per mendimin tim vec nje femer mund ti kete te gjitha, ajo eshte femra me te cilen nje mashkull dashurohet kok e kom Very Happy
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 37
Location : Ku T'na Zere Nata

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Snow Mon Sep 20, 2010 11:55 am

po meteor qe ti kete nje femer te gjitha duhet te jete mashkuli pak mbrapa saj dmth te bej nje sy qor e nje vesh shurdhe Razz
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Lorenc mbrostaraku Sat Sep 25, 2010 7:00 am

Shpesh here ne djemt kur dashurohe na duket sikur ajo femer i ka te gjitha.E verteta eshte qe askush nuk mund ti kete te gjitha.Ky eshte realiteti!!!
Lorenc mbrostaraku
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 36
Location : Diku ne ballkan

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Rrapatushe Tue Nov 09, 2010 10:42 pm

Nuk eshte perfekte femra po ashtu mashkulli te gjithe kemi nga nje difekt

nuk ka femer qe ekziston ti kete te gjitha Very Happy
Rrapatushe
Rrapatushe
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6
Join date : 09/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  r_3 Fri Dec 17, 2010 1:41 pm

veshtir ta gjesh pasi nuk ka as mashkull as femer qe te jet e/i kompletuar ne cdo aspekt
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh  ariani Mon Jul 16, 2012 10:22 pm

Nuk ka njeri perfekt ne kete bote.Por ne personin qe e dashuron mbishikohen gjerat e vogla,kjo eshte natyra e njeriut.

ariani

Numri i postimeve : 7
Join date : 18/06/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer? Empty Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi