www.shpirti.albanianforum.net


Join the forum, it's quick and easy

www.shpirti.albanianforum.net
www.shpirti.albanianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
February 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Calendar Calendar


Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Mon Sep 13, 2010 3:57 am

Pershendetje Snow mire se erdhe te uroj argetim te pa fund ne forum
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Mon Sep 13, 2010 3:58 am

Lorenc mbrostaraku mire se erdhe ne website ton te urojm nje qendrim sa me te kendeshem
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Mon Sep 13, 2010 4:26 am

mire se erdhe Plooter te uroj nje qendrim te kendeshem dhe plot argetim ne forum
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Mon Sep 13, 2010 4:37 am

Pershendetje r_3 mire se erdhe uroj te kalosh sa me bukur
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Mon Sep 13, 2010 4:50 am

Nje pershendetje Speciale per aris sa me shume argetim te uroj
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Mon Sep 13, 2010 7:09 am

Pershendetje te gjithve dhe mire se erdhet ne WebSite ton
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  KRISTINA Tue Sep 14, 2010 4:46 am

mir se ju gjeta anxhela dhe snow shpresoj tja kalojme sa me bukur me njerin tjetrin Smile
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Tue Sep 14, 2010 5:17 am

Pershendetje per antaret e rinj te forumi ju faleminderit te gjith dhe ju uroj sa me shume argetim
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty hi....

Mesazh  evisa28 Tue Sep 14, 2010 9:26 am

pershendetje nga evisa.....
evisa28
evisa28

Numri i postimeve : 1
Join date : 14/09/2010
Age : 38
Location : athina

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Tue Sep 14, 2010 9:27 am

Pershendetje evisa mire se erdhe ne shoqerin ton te uroj te kalosh sa me bukur e plot argetim
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  MeTeoR Tue Sep 14, 2010 12:31 pm

Pershendetje te gjithe se ketu te gjithe te rinj jan pjesa me e madhe kan lind sot ne forum ndersa me i moshuari ka lind dje Very Happy
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 37
Location : Ku T'na Zere Nata

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Sun Sep 26, 2010 9:09 pm

Pershendetje per te gjith antaret e rinje te forumit ju uroj sa me shume argetim

_________________
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
WwW.Shpirti.albanianforum.net
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Perseids09
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Email08
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  r_3 Tue Sep 28, 2010 11:02 am

pershndes gjith antaret e rinnje ne forum dhe uuroj tja kalojn me semiri ne mes nesh dhe te ne sjellin dhe shoqrrin e tyre nse kan mundsi Smile))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Tue Nov 09, 2010 3:00 am

Pershendetje te gjith antareve te rinj te forumit ju uroj sa me shume argetim :)kissss

_________________
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
WwW.Shpirti.albanianforum.net
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Perseids09
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Email08
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Rrapatushe Tue Nov 09, 2010 10:36 pm

Pershendetje te gjithve ja edhe un ne pranine tuaj uroj tja kaolojme mire se bashku

Une jam Rrapatushe

jam Durrsake

Per momentin jetoj jasht Atdheut

mosha ime sekret

numri i komes 38

e gjate 1 70

ne peshe 55

nuk pi cigare

nuk pi alkol

e shum gjera te tjera

me pelqen puci puci geek geek geek geek geek geek geek geek
Rrapatushe
Rrapatushe
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6
Join date : 09/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  r_3 Sun Nov 14, 2010 10:00 am

ja mir se na erdhe rrapatushe ne forumin ton uroj dhe shpresoj tja kalosh sa me mir nene shoqerin ton Smile Very Happy Very Happy
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Anxhela Fri Dec 10, 2010 9:02 pm

Pershendetje te gjith antareve te rinj te forumit
ju uroj sa me shume argetim

_________________
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
WwW.Shpirti.albanianforum.net
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Line09
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Perseids09
Nje pershendetje per Antaret e Rinj Email08
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  r_3 Sat Dec 11, 2010 6:32 am

PERSHDETJE ANATRVE ME TE RINJ TE FORUMIT DHE UROJ TJA KALOJN SA ME MIR MES NESH
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty pershendetje

Mesazh  koti003@hotmail.com Wed Jan 30, 2013 11:21 pm

pershendetje per te gjith

koti003@hotmail.com

Numri i postimeve : 2
Join date : 30/01/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje pershendetje per Antaret e Rinj Empty Re: Nje pershendetje per Antaret e Rinj

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi