www.shpirti.albanianforum.net


Join the forum, it's quick and easy

www.shpirti.albanianforum.net
www.shpirti.albanianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
February 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Calendar Calendar


Si ishte dita juaj sot?

Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Anxhela Sun Sep 12, 2010 9:19 pm

na thoni ndonje gje te bukur nga dita juaj e sotshme si kaluat
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Snow Mon Sep 13, 2010 3:29 am

Shume shume nice dita ime kafe xhiro shoping bukur fare
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  MeTeoR Tue Sep 14, 2010 12:58 pm

Sot ka qene nje dite shume e vecante dite e shenuar bile, u rregjistrova ne forum, pastaj gjerat e tjera ishin normale si cdo dite, kafe, internet, Tv, edhe nje cik gjume, po nje cik fare ama 6 ore Razz
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 37
Location : Ku T'na Zere Nata

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  r_3 Sun Nov 14, 2010 10:09 am

dit tersi e merzicme e lodhshme stresuse te gjitha te keqijat per mua sot :S
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Anxhela Tue Nov 16, 2010 1:16 am

r_3 shkruajti:dit tersi e merzicme e lodhshme stresuse te gjitha te keqijat per mua sot :S

me vjen keq vertet yllo Sad

ndersa e imja jo keq po ecen mire deri tani me von asnjeher si dihet

_________________
Si ishte dita juaj sot? Line09
Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi
Si ishte dita juaj sot? Line09
WwW.Shpirti.albanianforum.net
Si ishte dita juaj sot? Line09
Si ishte dita juaj sot? Perseids09
Si ishte dita juaj sot? Email08
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  r_3 Tue Nov 16, 2010 1:41 am

anxhela te uroj gjith te mirta dhe ty dhe gezuar festen e barjamint dhe uroj qe dhe diten ne vazhdim te jen sa me te mira per ty kurse mua nga nje dit tersi qe pata dije sot jam me mir po shof se po me hecn mir sot ne disa pika Smile)
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Anxhela Tue Nov 16, 2010 1:47 am

te uroj te jet sa me e bukur ne vazhdim yllo kiss

_________________
Si ishte dita juaj sot? Line09
Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi
Si ishte dita juaj sot? Line09
WwW.Shpirti.albanianforum.net
Si ishte dita juaj sot? Line09
Si ishte dita juaj sot? Perseids09
Si ishte dita juaj sot? Email08
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  r_3 Tue Nov 16, 2010 1:55 am

flm anxhela Smile
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot? Empty Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi