www.shpirti.albanianforum.net


Join the forum, it's quick and easy

www.shpirti.albanianforum.net
www.shpirti.albanianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
February 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Calendar Calendar


Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Shko poshtë

Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes? Empty Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  Anxhela Sun Sep 12, 2010 9:23 pm

E vetmja gje qe i pelqej rinise shqiptare eshte pikerisht vemendja qe i kushton vetvetes. Te flasesh me gjuhen e popullit ( ke qejf ta shohesh)
Raste ekstreme (ekstravagance) gjen ne cdo cepe te globit,ndaj dhe e jona e pse ndoshta nuk na pelqen..duhet pranuar.
Mendoj se kemi nje rini qe vishet me stil e mode te zgjedhur nese do e krahasoja me rinine ne europe. Te pakten ketu ku jetoj une rinia nuk di te vishet, as veshje te thjeshte nuk e quan dot...Nese te sheh syri nje vajze te veshur bukur, plot hijeshi,veshje moderme ( jo exstravagance) patjeter i perket Ballkanit....
Si duket veshja e rinise tone ne syrin tuaj???
E bukur, e thjeshte, teper extravagante, e pelqyeshme, e tepruar etj etj ?????
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes? Empty Re: Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  MeTeoR Tue Sep 14, 2010 1:01 pm

Rinia jone eshte si gjysma e emrin te keti forumit si SHPIRT Very Happy
te vishesh mire e te mbash veten bukur ne radh te pare do te thote te respektosh veten e ne radh te dyte te respektosh ata me te cilet do dalesh, ne ketu edhe per te vejt deri te dyqani bukes do vishemi mire se mos na shikon komshija e shkalles me tuta edhe po na heq vizen Razz
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 37
Location : Ku T'na Zere Nata

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes? Empty Re: Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  r_3 Tue Nov 16, 2010 2:49 am

Veshja ka shum rendsi per njeriun ne pergjithsi jo vetem per rinin . Por me qense po flasim per rinin der tani jan shum mir dhe me ca shofim cdo dit e me shum i kushtoj vemdnje veshjes se tyre jo per gje por veshja e tregon njeriun hmm c`mund te shtoj tjeter.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes? Empty Re: Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  r_3 Tue Nov 16, 2010 2:49 am

ka shum gjera tew tjera qe i lash pa then por i rash shkurt Smile)
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes? Empty Re: Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi