www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Kerkesa/Ankesa/Probleme

Shko poshtë

Kerkesa/Ankesa/Probleme

Mesazh  Anxhela prej Sat Sep 11, 2010 10:36 pm

mund te shprehni ankesat ose problemet tuaja dhe kerkesat etj...Gjithashtu mund te çdo mendim dhe ide per permiresimin e forumit tone!
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

si te ve tema

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 5:22 am

kliko ke figura e shpise me pas hap nje nga gjerat qe ti do te lexosh kur te futesh do te dalin katigorite nese ti do te hapesh nje teme kliko ke tema ver nje poste title dmth nje titull dhe ke hapesira poshte shkruaj ate qe do nese doni te ketheni pergjigje ke nje teme kliko aty ku thote kethe pergjigje dhe shkruaj ke hapesira dhe beje send nese ti do te vesh nje vidio mer linkun kliko ke hapesira poste ku eshte nje figure vidio dmth e 19 po te shofesh larte ver linkun del nje kuadrat i vogel ok klikoje ok dhe pastaj send ti ke te drete te hapesh nje teme te pergjigjesh ne te te thuash cfare ti do nese sdin ndonje gje thjeshte me shkruaj ketu dhe un ose anxhela ose snow do ju pergjigjemi sa me shpete te jete e mundur flm qe erdhet afer nesh thuaju shoqeve shokeve te tu te vin afer nesh
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi