www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Fakte Per Chuck Norris !

Shko poshtë

Fakte Per Chuck Norris !

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 4:00 pm

Ju Lutem Lexojini Me Vemendje Keto Fakte Mbi Chuck Norris Qe Te Jeni Te Kujdeseshem Kur Te Takoheni Me Te


-Chuck Norris e shkaterroi Tabelen e Sistemit Periodik te Elementeve. Ai njeh vetem elementin e befasise.

- Teoria e Evolucionit nuk ekziston. Ne fakt ekziston nje liste e krijesave te cilave Chuck Norris ju ka dhene leje per te jetuar.

- Chuck Norris nuk mba ore ne dore. Ai vet vendos sa eshte ora.

- Kur Chuck Norris bie ne uje, ai nuk laget. Uji ChuckNorrisizohet.

- Chuck Norris ka humbur virgjinitetin para babait te vet.

- Chuck Norris mund ta fshije dhe Recycle Binin nga kompjuteri.

- Chuck Norris mund te shohe nje film qe zgjat 60 minuta, per vetem 20 minuta.

- Chuck Norris nuk perdor perezervativ - s'ka mbrojtje nga Chuck Norris.

- Pse zgjerohet kosmosi?! Sepse te gjithe ikin nga Chuck Norris.

- Chuck Norris mund te ngreje ulesen ku eshte ulur vet.

- Lezbejket nuk ekzistojne. Ekzistojne ca femra qe s'e kane takuar akoma Chuck Norrisin.

- Cfare i duhet Chuck Norrisit qe per nje minute te vrase 100,000 njerez? I duhen vetem 100,000 njerez.

- Ne vitin 1945 amerikanet u desh te vendosnin: te hudhnin nje bombe berthamore, apo ta dergonin Chuck Norrisin. Vendosen per metoden me humane...

- Ne jeten e tij, Chuck Norris eshte nervozuar vetem dy here. Ne histori keto ndodhi njihen si Lufta e Pare Boterore dhe Lufta e Dyte Boterore.

- Chuck Norris ka fituar nje miliarde dollare ne kuizin Kush deshiron te behet milioner.

- Cili eshte dallimi midis maces dhe Chuck Norris? Macja ke vetem 9 jete.

- Chuck Norris tashme ka qene ne Mars. Jo rastesisht atje nuk ka shenja jete.

- Pse qajne bebet kur lindin? Sepse e kane kuptuar qe kane ardhur ne boten e Chuck Norris.

- Chuck Norris nuk e respekton ligjin. Ligji e repsekton ate.

- Zoti tha: Le te behet drite. Chuck Norris ia ktheu: Thuaj "te lutem".

- Pasqyra u shpik qe dhe Chuck Norris te shohe friken.

- Qekur kuptoi qe Cunami eshte i demshem per njerezit, Chuck Norris vendosi te mos i laje teshat e veta ne oqean.

- Chuck Norris nuk ka llogari bankare. Ai futet ne banke dhe vetem e thote shumen e parave qe do.

- Po te doje Chuck Norris, Jozefina Topalli behet Miss Bota, dhe asnjeri s'guxon ta dyshoje vendimin.

- Chuck Norris ka yahoo mail ne hotmail.com

-Lotet e Cak Noris sherojne nga kanceri, per fat te keq ai nuk qan asnjehere

-Chack Norris Nuk fle, ai eshte ne pritje.

-Sa here qe Cuk Noris qesh, nje njeri vdes. Pervecse ne raste kur qesh duke luftuar, athere vdesin dy.

-Chack Norris fle me jastekun nen pistolete

-Cak noris asnjehere nuk shkon te dentisti sepse dhembet e tij jane te pathyeshem. edhe armiqte e tij asnjehere nuk shkojne te dentisti sepse nuk kane dhembe.
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi