www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Cilat kan qen ato gjera qe ju kan ngel fisim dhe pa i relizuar kte ver qe kaloj :))

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cilat kan qen ato gjera qe ju kan ngel fisim dhe pa i relizuar kte ver qe kaloj :))

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:03 pm

mua me mbeti fiksim plazhi pasi nuk munda dot te beja dhe nje 5 minuc plazh
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 30

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi