www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


pershendetje!!

Shko poshtë

pershendetje!!

Mesazh  elidon prej Mon Sep 13, 2010 4:57 am

mire se rini, e mire se ju gjeta ja dhe un ne kete forum, shpresoj tja kaloj sa me mir midis jush.

elidon

Numri i postimeve : 1
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!

Mesazh  Anxhela prej Mon Sep 13, 2010 4:58 am

pershendetje elidon mire se erdhe te uroj nje qendrim sa me te kendeshem
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!

Mesazh  Snow prej Mon Sep 13, 2010 6:29 am

Hi All mirmbrema te gjithve mir se ju gjeta shprsoj te kalojme sa me mire me njeri tjetrin forumi sot sa eshte hapur ju lutem te na ndihmoni pak me shoket tema postimet tuaja dhe te thoni shokeve tuaj te regjistrohen ketu per pak dite forumi yne do ver me shume tema ne katigori te ndryshme dmth do e bejme sa me te lehte vetem na jipni pak kohe do ju veme radio chat te chatoni me njerin tjetri postime te njifeni me njerin tjetrin biseda argetime lojra dmth do vihen te gjitha ose nje poezi ta mirni qe ketu e ta vini direkt ke fb juaj pllz sygjerojani shoqeve shokeve tuaj kisssssssssssss -KLARA-
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!

Mesazh  Anxhela prej Mon Sep 13, 2010 7:33 am

Pershendetje Jona Sweet mire se erdhe dhe te urojm nje qendrim sa me te kendeshem ne shoqerin ton
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Mon Sep 13, 2010 8:35 am

pershendetje! si ja kaloni
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!

Mesazh  Anxhela prej Tue Sep 14, 2010 3:09 am

pershendetje te gjithve on/of ju uroj te kaloni bukur
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi