www.shpirti.albanianforum.net


Join the forum, it's quick and easy

www.shpirti.albanianforum.net
www.shpirti.albanianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» A mund te beni seks me nje te panjohur?
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyWed Jan 30, 2013 11:23 pm nga koti003@hotmail.com

» Nje pershendetje per Antaret e Rinj
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyWed Jan 30, 2013 11:21 pm nga koti003@hotmail.com

» Si Mendon Munte Duash Dy Njerez Ne Nje Kohe ?
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyMon Jul 16, 2012 10:23 pm nga ariani

» A mund ti ket te gjitha nje Femer?
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyMon Jul 16, 2012 10:22 pm nga ariani

» Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyMon Jul 16, 2012 10:19 pm nga ariani

» fraza poezi anglisht
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyFri Jul 13, 2012 11:25 pm nga ariani

» Heqia e vizave per shqiptarert nje dit historike :)
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyTue Jun 19, 2012 5:33 am nga ariani

» pershendetje kur hyni dhe dilni nga forumi
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyMon Jun 18, 2012 9:10 am nga ariani

» A E NJIHNI E KENI NDJER DASHURIN E VERTET???NESE PO...SI E KUPTONIE DINI QE ESHTE AJO DASHURIA E VERTET???
Humor Vetem +18 - Faqe 2 EmptyThu Mar 03, 2011 3:56 pm nga r_3

Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Humor Vetem +18

2 posters

Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:16 pm

ne prag te vdekjes 2 pleq po i rrefeheshin njeri tjetrit.
plaku:e dashur,do trgohem i sinqerte. une te kam tradhetuar 2 here.nje here kur ika vetem ne france dhe nje here me komshien
plaka:edhe une 2 here te kam tradhetuar ty. nje here kur ike ti ne france dhe nje here me orkestren e monte karlos
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:17 pm

Nje djale i varfer na dashuronte nje vajze shume te pasur por prinderit e saj nuk e jejonin kete dashuri.E mbyllen vajzen ne shtepi dhe se linin te dilte nga dera qe mos ta takonte te dashurin e saj.Si perfundim na e fejojne me nje cun qe vinte nga nje familje e pasur.Vajza se donte hic kte te fejuarin po s'kish c'fare te bente se e detyroi familja.Ajo kokeforte e vendosi qe t'ia falte virgjerine te dashurit sikur c'te behej.I shkruan leter te dashurit dhe e vendosen qe te dy qe duhej bere para marteses se saj.Po nuk dinin se si sepse vajzen nuk e linin te dilte vetem.Atehere i dashuri i thote merr te fejuarin dhe te dy bashke shkoni te vendi ku takoheshim ne te dy.Ajo merr te fejuarin dhe shkon te pema ku takohej kohe me pare me te dashurin.Ulen poshte pemes dhe fillojne te flasin kur pas pak degjohet nje ze nga lart pemes.PO E BEJNE, PO E BEJNE.I fejuari i saj skuqet ne fytyre dhe i thote jo nuk po bejme gje ne vetem po flasim.Jo i thote ai nga lart duket sikur ju po beni dashuri.JO s'po bejme gje.Qe ktu lart duket sikur po e beni po s'me beson hip ktu dhe shiko.I fejuari hipen lart ne peme dhe i dashuri zbret poshte dhe filluan te benin dashuri.Atehere i fejuari nga larte pemes i thote ke te drejte nga ketu duket sikur po beni dashuri.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:19 pm

Na ishin tre prostituta dhe po mendonin nga nje deshire se me ke kishin deshire ta benin
E para: Une kam qef ta bej me nje kinez
E dyta: Une kam qef ta bej me nje zezak
E treta: Une kam qef ta bej me nje shqipetar

Pasi kishi plotesuar deshirat ato takohen per te diskutuar se kush ishte kenaqur me shume

E para: Ai kinezi e kishte te vogel po piu nje caj kinez edhe me kenaqi gjithe naten
E dyta: Ai zezaku e kishte te madh, dhe une sjam kenaq ndonjehere aq shume
I vjen rradha kesaj te tretes qe kishte shku me shqipetarin.
Po ti cfare bere i thone?

Une isha tere naten verdalle, shkuam edhe ne nje restorant ku hengrem pica dhe pime vere (keto dy te tjerat: Sa i mire shqiptari!).
Po ce do -thote e treta- se kur vajtem ne shtepi me lidhi te krevati e me vodhi gjithe shtepine...
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:22 pm

Nje burre dhe grua te martuar prej 45-vjetesh vendosin ti tregojne te gjitha
gabimet qe kishin bere. Burri i thote se te kam tradhetuar 3-here me gruan e komandatit te ushtrise. Gruaja i thote kurse une te kam tradhetuar 2-here. Burri thote me vete mire te pakten ja paskam kaluar asaj dhe e pyet se me ke e kishte tradhetuar. Ajo i pergjigjet duke i thene:"Njehere me komandantin dhe njehere me ushtrine".
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:23 pm

Nje here nje cift kalon dhe shohin nje gjahtar qe u tundte zagareve nje lekure lepuri. Pse e ben kete pyet gruaja burrin. Burri i thote:"Sepse zagareve u ka humbur era e gjahut dhe do ta t'ja sjelle me a afer hundes.Ne darke gruaja heq breket dhe ja tund para hundes burrit ."C'ben" i thote ai. "Ke humbur eren fare mbase te kthehet " iu pergjigj ajo.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:28 pm

Na ishte i her njoni ne nji spital psikiatrik. Ky shkonte varavingo neper korridore. bente c'bente dhe iu afronte nji dere dhe vinte syrin te vrima e celsit. kte pune ky cdo dite. e pa nje mjek njehere dhe u be kureshtar.
-Dale me ler dhe mua te shoh pak - dhe vuri syrin te vrima e celsit.
mbas pak kohe i kthehet psikopatit:- S'pashe asgje fare!"
dhe ky i pergjigjet - Ah mor budall, ti nje minute dhe do te shohesh , une kam nje vit te tere dhe s'po shoh asgje..
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:31 pm

Pronarit, i nje hotel-restauranti i vijne ca njerez per te prenotuar per nja dasem. I ul ne nje vend dhe ai kerkon gjith stafin nga guzhinjeri tek kamarieri te rrijne prezent ne kembe gjate tratatives,me uniforme edhe ne heshtje te plote.E fillojne diskutojne per darken ... çfare menuje,cilin DJ,çfare pijesh,torta etj etj.Pasi bien dakort per çminin i shtrengojne doren njeri tjetrit.Pronari i kerkon nje minute vemendjen e klienteve.I thote: nese ndodh ndonje incident, ose do keni ndonje pakenaqesi nga sherbimi ju lutem te mos na keqkuptoni ne do mundohemi te bejme çeshte e mundur, por sic e dini te mençurit iken jasht shtetit ketu na ka ngel (duke treguar me dore stafin) budallenjt e te paaftet.Mund te ikni tani, vazhdoni punen se mbarova pune me ju,i thote stafit.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:32 pm

Nje dite lepuri na kishte ngelur pa lek duke ikur duke u menduar i del nje tufe delesh perpara merr zemer lepuri trash edhe zerin vete perpara deleve ka ndonje te forte ketu, te gjitha nga 50 mije lek se ju there te terave te shkretat nga frika i japin leket. diten tjeter lepuri ishte veshur shik u vete prape deleve ka ndonje te forte ketu , te gjitha nga 100 mije lek se ju vrava prape ato nga frika i japin ,dy dele po flisin me ze te ulet do i them ujkut ( se njera nga keto e kishte dashnor ) i thone ujkut ,vete ujku ne mes te tufes se deleve dhe fshihet kur na vjen lepuri me makine sllon hap deren dhe thot ka na nje te forte ketu, te gjitha nga 100 mije lek kur del ujku nga mezi i tufes un jam i forte thot, kur pa pritur hepet dera tjeter e sllonin dhe del ariu dhe lepuri me nje ze te trashe atij merrini 1 milion.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:33 pm

Dy gjirokastrite po mburreshin se kush rri me shume nen uje. Meqe asnjeri nuk leshonte pe, u vendos te behej nje gare: do te zhyteshin ne lum, dhe kush rrinte me shume do te merrte 2 mije leke nga shoku tjeter. Trupat nuk jane gjendur akoma
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 Fri Sep 17, 2010 3:38 pm

Cifuti, krishteri dhe myslimani po diskutonin se kush ishte me besimtar.

Myslimani: - Nje dite isha ne mes te shkretetires me gamilen time kur fillon nje stufi e papare dhe pak nga pak fillon te me mbuloje me dhe. Mbylla syte dhe fillova te lutesha dhe menjehere ne nje rreze 10 metra rreth meje Allahu i madh e ndaloi stuhine dhe me shpetoi. Qe atehere jam nje mysliman perfekt.

Krishteri: - Nje dite isha me varke per peshkim kur fillon nje cunam i papermbajtshem. Fillojne dallge 30 metra dhe mendova se do te mbytesh dhe fillova ti lutesha Zotit. Parpritur 10 metra rreth meje dallget pushuan komplet. Qe ate dite jam nje krishter shembullor.

Cifuti - Ishte nje dite e shtune dhe po ecja rruges, kur shikoj nje mal me 1 milion dollar. U shtanga dhe nuk dija c'te beja pasi feja jone nuk na lejon te prakim para diten e shtune. Keshtu qe fillova te lutesha dhe papritur ne nje rreze 10 metra rreth meje u be e marte
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 36

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humor Vetem +18 - Faqe 2 Empty Re: Humor Vetem +18

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi