www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
February 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Calendar Calendar


Dashuria Cfare Eshte : Ndjenje , Nevoje , Apo Deshire ???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Dashuria Cfare Eshte : Ndjenje , Nevoje , Apo Deshire ???

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 1:31 pm

Per mendimin tim eshte nje miks i te gjithave qe vec e kupton qe ke rene ne dashuri por se si ke rene nuk e merr vesh asnjehere ndaj dhe ska ndonje arsye fikse !

MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 33
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria Cfare Eshte : Ndjenje , Nevoje , Apo Deshire ???

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 11:46 am

pyetje interesante se di me thene te verteten eshte dicka e pa shpieguar per mua fillon si shok e ke nevoj ne fillim kethet ne ndjenje pastaj dashuri ne fund perfundon me nje zemer cop cop lot ne sy dhe sbeson me dmth dashuriar gje e keqe per mu virus qe ska antivirus

Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria Cfare Eshte : Ndjenje , Nevoje , Apo Deshire ???

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Tue Sep 21, 2010 9:16 am

Per mendimin tim dashuria eshte ndjenje,nevoje dhe deshire njekohesisht.Ndoshta eshte arsyeja me e madhe qe jetojme pavarsisht se na lendon shpesh here.Per nje moment ne qiell na ngre dhe per nje moment na fut ne dhé!!!

Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 32
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria Cfare Eshte : Ndjenje , Nevoje , Apo Deshire ???

Mesazh  r_3 prej Sun Nov 14, 2010 2:55 pm

mendoj se dashuria esht pak nga te tereja dashuria na lumturon na lendon herpas here ka momente kur dashria ta eshton jeten nse vrtet i dahsuruar je dhe i lumtur benrda zemres tende neper mjet dashursi zemra gjen qetsi Smile

r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 29

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria Cfare Eshte : Ndjenje , Nevoje , Apo Deshire ???

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi