www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


C dhe C++ Shume I Vlefshem

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

C dhe C++ Shume I Vlefshem

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 5:11 am

Desha tju tregoj nji liber shum te mir per C dhe C++ ne gjuhen Shqipe.

Titulli
Programimi ne C dhe C++

Autor
Salih Mripa, ing. i dipl.

Recensente
Ismail Zhilivoda ing. i dipl.

Korrektura
Gazmend Berlajolli

Ballina
Fisnik Ismaili, dizajner

Tirazhi: 1000 ekzemplare


Dawnload Ketu

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 33
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi