www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar


muhabete gocash ketu thoni cfare te doni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

muhabete gocash ketu thoni cfare te doni

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 1:25 pm

klikoni ke kethe pergjigje dhe me pas send / po filloj nje un pershembullkur takohem me shoqet e mia ose me kosheriren time pas ato ckemi mire cfare ben ne gocat me pas vashdojme he si vete lidhja me partnerin dhe nese jeene nese te ka be dhurate dmth ne femrat me njera tjeren flasim shum shum hapur un me shoqet e mia te pakten cfare me shqeteson ajo i di tera po ti me shoqen tendi i thu ?
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi